WEITAI Конечен погон

Адреса

Бр. 36 патот Миао Линг, област Лаошан, Кингдао, Кина 266061

Е-пошта

Телефон

0532-68721310

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја