Makina Finale e WEITAI

Adresë

Nr. 36 Miao Ling Road, Laoshan District, Qingdao, China 266061

Posta elektronike

Telefoni

0532-68721310

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni