MS11 Motor rrotash

Modeli: seri MS11-MSE11

Zhvendosja nga 730 1687cc / r.

Përdoret gjerësisht për makineritë me rrota.

Zëvendësimi perfekt i motorëve hidraulikë me shumë qëllime të serive Poclain MS dhe MSE.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Introduction Hyrje e shkurtër

Motorët hidraulikë me shumë qëllime MS dhe MSE janë një motor me pistoletë radiale të dizajnit të optimizuar dhe modular. Lloje të ndryshme të lidhjes dhe opsionet e jashtme të vendosura si fllanxha e rrotave, boshti i spinuar, boshti i kyçur për përdorime të ndryshme. Isshtë një motor ideal ideal që përdoret kryesisht për makineri bujqësore, automjete komunale, kamionë pirunë, makineri pyjore dhe makina të tjera të ngjashme.

KKarakteristikat e syve:

Zhvendosje e lartë Piston radial për lëvizje me shpejtësi të lartë dhe rrotullim të madh.

Struktura kompakte dhe efikasiteti i lartë.

Mund të përdoret si në qarkun e lakut të hapur ashtu edhe në atë të mbyllur.

Besueshmëri e lartë dhe mirëmbajtje e ulët.

Brenda frenimit të parkimit dhe funksionit të rrotave të lira.

Sensori opsional i Shpejtësisë për kontroll dixhital.

Valvul Flushing Opsional për qark të mbyllur.

Krejtësisht i këmbyeshëm me motorët me shumë qëllime të serive Poclain MS dhe MSE.

Specifikimet:

Modeli MS11 MSE11
Zhvendosja (ml / r) 730 837 943 1048 1147 1259 1263 1404 1536 1687
Çift rrotullues Theo @ 10MPa (Nm) 1161 1331 1499 1666 1824 2002 2008 2232 2442 2682
Shpejtësia e vlerësuar (r / min) 125 125 125 100 100 80 80 80 63 63
Presioni i vlerësuar (Mpa) 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25
Çift rrotullues i vlerësuar (Nm) 2400 2750 3100 3400 3750 4100 4150 4600 5050 5500
Maks. presion (Mpa) 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5
Maks. çift ​​rrotullues (Nm) 2950 3350 3800 4200 4650 5100 5100 5650 6200 6800
Diapazoni i shpejtësisë (r / min) 0-200 0-195 0-190 0-185 0-180 0-170 0-170 0-155 0-140 0-130
Maks. fuqia (kW) Disp standarde. 50kW; Disp. E ndryshueshme. Rrotullimi priorotik 33kW; Rrotullim jo prioritar 25kW.

◎ Përparësia:

Të gjithë motorët MS dhe MSE që po bëjmë kanë të njëjtat specifikime dhe dimensione lidhëse me Motorët origjinalë Poclain. Në mënyrë që të sigurojmë cilësinë e Motorit tonë Hidraulik, ne miratojmë Qendrat e Plota Automatike të Makinerisë CNC për të bërë Pjesët tona Motorike Hidraulike. Saktësia dhe uniformiteti i grupit tonë Piston, Stator, Rotor dhe pjesëve të tjera kryesore janë të njëjta me ato të Rexroth.

Të gjithë Motorët tanë Hidraulikë inspektohen dhe testohen 100% pas montimit. Ne gjithashtu testojmë specifikimet, çift rrotullues dhe efikasitetin e secilit motor para dorëzimit. Ne sigurojmë që secili Motor që po merrni të jetë i garantuar.

Ne gjithashtu mund të furnizojmë pjesët e brendshme të Poclain MS dhe MSE Motors. Të gjitha pjesët tona janë plotësisht të këmbyeshme me Motorët tuaj Hidraulikë origjinal. Ju lutemi kontaktoni shitësin tonë për listën e pjesëve dhe vlerësimin e tyre.

MCR05A motor

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni