Motor udhëtimi MAG-33V-650

Nr modeli: MAG-33V-650
5-6 ton Mini Ekskavator Drive Përfundimtar.
Cilësia OEM me një vit garanci.
Dorëzim i shpejtë brenda 3 ditësh (modele standarde).
Këmbehet me JMV044, 704-C2K Motorë Udhëtimi.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Introduction Hyrje e shkurtër

MAG-33V-650 Travel Motor është një motor çift rrotullues mesatar i lartë për udhëtime automjetesh me shpejtësi mesatare të ngadaltë.

Kombinimi i një zvogëluesi të thjeshtë të shpejtësisë planetare të tipit kthesë rrotullimi dhe një motori me pllakë swash, kalimi me dy shpejtësi dhe instalimi i frenave të parkimit janë të mundshme.

Modeli

Presioni maksimal i punës

Maks. Çift rrotullues i daljes

Maks. Shpejtësia e daljes

Shpejtësia

Porti i naftës

Aplikacion

MAG-33V-650

21 MPa

6370 Nm

55 rpm

Me 2 shpejtësi

4 porte

Ekskavator 5-6 Ton

Display Shfaqja e videos:

Karakteristikat kryesore:

Piston Motor me pllaka swash me efikasitet të lartë me zvogëlues planetar.
Motor me shpejtësi të dyfishtë me racion të madh për përdorim të gjerë.
Vëllimi jashtëzakonisht kompakt dhe pesha e lehtë.
Cilësi e besueshme dhe qëndrueshmëri e lartë.
Udhëton normalisht me zhurmë shumë të ulët.

Dizajni i rrotave të lira është opsional.
Funksioni automatik i ndryshimit të shpejtësisë është opsional.

WTM06 Travel Motor

◎ Specifikimet

Zhvendosja motorike

19/34 cc / r

Presioni i punës

21 Mpa

2-Presioni i kontrollit të shpejtësisë

2 ~ 7 Mpa

Opsionet e raportit

47.5

Maks. çift ​​rrotullues i Gearbox

6300 Nm

Maks. shpejtësia e Gearbox

54 rpm

Zbatimi i makinës

5 ~ 6 Ton

Zhvendosja dhe raporti i ingranazhit mund të bëhen siç kërkohet.

◎ Dimensionet e Lidhjes

Diametri i orientimit të fllanxhës së kornizës

180 mm

Modeli i rrufesë së fllanxhës së kornizës

9-M12 Në mënyrë të barabartë

Vrimat e fllanxhës së kornizës PCD

220 mm

Diametri i orientimit të fllanxhës me dhëmbë

230

Modeli i rrufesë në fllanxhë

9-M12 Në mënyrë të barabartë

Vrimat me fllanxhë me dhëmbë PCD

262 mm

Distanca e fllanxhës

75 mm

Pesha e përafërt

70 kg

Modelet e vrimave të fllanxhave mund të bëhen siç kërkohet.

Përmbledhje:

Seria MAG Hydraulic Final Drive Motor është me dimensione të ngjashme me shumicën e markave të famshme në treg siç janë Nachi Travel Motor, KYB Travel Motor, Eaton Track Drive dhe Disqet e tjera Finale. Kështu që u përdor gjerësisht në tregun OEM dhe pas shitjeve për të zëvendësuar Nachi, Kayaba, Eaton, Nabtesco, Doosan, Bonfiglioli, Brevini, Comer, Rexroth, Kawasaki, Jeil, Teijin Seiki, Tong Myung dhe motorë të tjerë Hidraulikë Final Drive.

Weitai Final Drives mund të përdoret gjerësisht për Airman, Atlas Copco, Bobcat, Case, Caterpillar, Daewoo / Doosan, Gehl, Hitachi, Hyundai, IHI, JCB, John Deere, Kobelco, Komatsu, Kubota, Liebherr, LiuGong, Lonking, Lovol, Mitsubishi, Nachi, New Holland, Nissan, Pel Job, Rexroth, Samsung, Sany, Sandvik, Schaeff, SDLG, Sumitomo, Sunward, Takeuchi, Terex, Wacker Neuson, Wirtgen, Volvo, XCMG, XGMA, Yanmar, Yuchai, Zoomlion Excavators.

Piston Motor

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni